Посольство України в Соціалістичній Республіці В’єтнам

9, Київ 06:27

Голосування громадян України за кордоном

Шановні виборці!

ПОЗАЧЕРГОВІ ВИБОРИ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ УКРАЇНИ 
26 ЖОВТНЯ 2014 РОКУ

У зв’язку з чисельними зверненнями, наголошуємо, що участь у голосуванні можуть взяти тільки ті громадяни України, які є у списку виборців на відповідній виборчій дільниці і мають дійсний закордонний паспорт громадянина України. 
Щоб переконатися, що Ви зможете проголосувати 26 жовтня ц.р. на відповідній виборчій дільниці, якнайшвидше перевірте свою виборчу адресу на сайті Державного реєстру виборців: www.drv.gov.ua (особистий кабінет виборця). 
Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці №900012, що розташована у приміщенні Посольства України Соціалістичній Республіці В’єтнам, працює щоденно.

 Режим роботи комісії ЗВД 900012:

пн. 09:30 до 12:00 та з 14:30 до 17:30

вт. 09:30 до 12:00 та з 14:30 до 17:30

ср. 09:30 до 12:00 та з 14:30 до 17:30

чт. 09:30 до 12:00 та з 14:30 до 17:30

пт. 09:30 до 12:00 та з 14:30 до 17:30

 Чергування комісії ЗВД 900012 у вихідні та святкові дні:

сб. 10:00 до 12:00 та з 13:30 до 16:00

нд. 10:00 до 12:00 та з 13:30 до 16:00

 Режим роботи комісії ЗВД 900012 у день проведення голосування:

з 07:00 до 24:00 без перерви.

 Телефон для довідок: 37344501 або 090 342 22 16

Межі дільниці: СРВ, Королівство Камбоджа.

Щодо попереднього списку виборців

 Шановні громадяни України повідомляємо, що до Посольства України у В’єтнамі надійшли попередні списки виборців, які були включені до Реєстру виборців України для голосування на закордонній виборчій дільниці № 900012 (утворена при Посольстві України у В’єтнамі).

 Ви можете ознайомитися зі списком та перевірити чи внесені ваші персональні дані до списку та правильність внесених таких відомостей.

 Перевірити такі відомості можна, або особисто звернутись до Посольства України у В’єтнамі (м.Ханой, вул.ЛєХонг Фонг, 6, район Ба Динь / 6 Le Hong Phong, Ba Dinh, Hanoi),

або надіслати своє повідомлення на електронну адресу Посольства: emb_vn@mfa.gov.ua (примітка у темі повідомлення «Вибори», або зателефонувати (+84-4) 37-34-45-01.

Право голосу та його реалізація під час виборів Президента України 25.05.2014 р.

 Дострокові вибори Президента України відбудуться 25 травня 2014 року з 8.00 до 20.00 

за місцевим часом на закордонних виборчих дільницях, створених при закордонних дипломатичних установах України.

Підготовка та проведення виборів регламентується положеннями Закону України
„Про вибори Президента України” від 05.03.1999 №474-ХІV (зі змінами), з текстом якого можливо ознайомитися на сайті Верховної Ради України за посиланням http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/474-14 .

 На території В’єтнаму на постійній основі діє закордонна виборча дільниця № 900012:

Закордонна виборча дільниця № 900012

Соціалістична Республіка В’єтнам

Посольство України у Соціалістичній Республіці В’єтнам

(м. Ханой, р-н Бадинь, вул. Ле Хонг Фонг, 6)

телефон (+84-4) 37 34 45 01,

факс (+84-4) 37 34 45 02,

електронна пошта emb_vn@mfa.gov.ua  (позначка в темі «Вибори»)

 Постановою Центральної виборчої комісії України від 6 травня 2014 року № 484 затверджено склад виборчої комісії з виборів Президента України закордонних виборчих дільниць закордонного виборчого округу на позачергових виборах Президента України 25 травня 2014 року

 

Право голосу та його реалізація

ˑ         Президент України обирається громадянами України на основі загального, рівного і прямого виборчого права шляхом таємного голосування.

ˑ         Право голосу на виборах Президента України мають громадяни України, яким на день виборів виповнилося вісімнадцять років.

ˑ         Документом, який підтверджує громадянство України осіб, які перебувають  за межами України, є паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний паспорт, службовий паспорт.

ˑ         Кожний виборець голосує на виборах Президента України особисто.

ˑ         Голосування за інших осіб, а також передача виборцем права голосу будь-якій іншій особі забороняється.

ˑ         Реалізація права голосу на виборах Президента України громадянами України, які проживають або перебувають у період підготовки і проведення виборів за межами України, забезпечується шляхом їх включення до Реєстру виборців на відповідній закордонній виборчій дільниці.

 

Для включення до списку виборців на закордонній виборчій дільниці громадянин України за кордоном може:

у будь який зручний для себе час (у тому числі й під час виборчого процесу):

  1. особисто подати до закордонної дипломатичної установи України заяву про включення до Державного реєстру виборців або зміну виборчої адреси (якщо його вже включено до Державного реєстру виборців).

Інформацію, включаючи форми заяв, розміщено на веб-сайті Посольства України у В’єтнамі у розділі „Консульські питання. Голосування громадян України за кордоном. До уваги громадян України, які постійно або тимчасово проживають за кордоном” за адресою: http://vietnam.mfa.gov.ua/ua/consular-affairs/voting-abroad.

Додаткову інформацію можна отримати за адресою Державного Реєстру виборців ЦВК Україниhttps://www.drv.gov.ua/portal/!cm_core.cm_index?option=ext_static_page&ppg_id=109&pmn_id=99 .

     2.   звернутися особисто або надіслати документи поштою до відповідної закордонної дипломатичної установи України для постановки на консульський облік.

 

Безпосередньо під час виборчого процесу можна буде особисто подати до дільничної виборчої комісії відповідної закордонної виборчої дільниці заяву щодо неправильностей у попередньому списку виборців не пізніш як за п’ять днів (за київським часом) до дня виборів –
до 19 травня 2014 року включно.

 

слід врахувати

Частиною дев’ятою статті 36-1 Закону України «Про вибори Президента України» (із змінами) визначено, що у день голосування до уточненого списку виборців на закордонній виборчій дільниці можуть вноситися виключно виправлення неточностей та технічних описок, і не передбачається внесення до нього нових виборців.

Інформація щодо реалізації права голосу на позачергових виборах Президента України 25 травня 2014 року громадянами України, які проживають або перебувають у період підготовки та проведення виборів за межами України

У зв’язку з організацією підготовки позачергових виборів Президента України, призначених на 25 травня 2014 року, Центральна виборча комісія вважає за необхідне зазначити, що згідно з частиною шостою статті 2 Закону України «Про вибори Президента України» (далі – Закон) реалізація права голосу на виборах Президента України громадянами України, які проживають або перебувають у період підготовки і проведення виборів за межами України, забезпечується шляхом їх включення до списку виборців на відповідній закордонній виборчій дільниці.

Списки виборців для закордонних виборчих дільниць складаються на основі відомостей Державного реєстру виборців (далі – Реєстр), створеного для державного обліку громадян України, які мають право голосу відповідно до статті 70 Конституції України (виборців).

За змістом статті 361 Закону органом ведення Державного реєстру виборців у Міністерстві закордонних справ України для кожної закордонної виборчої дільниці складається попередній та уточнений список виборців.

До попереднього списку виборців на закордонній виборчій дільниці включаються громадяни України, яким виповнилося або на день голосування виповниться вісімнадцять років, які мають право голосу на виборах Президента України та виборча адреса яких (згідно з даними Реєстру) знаходиться за межами України.

Уточнений список виборців виготовляється з урахуванням відомостей, поданих згідно зі статтею 22 Закону України «Про Державний реєстр виборців», а також за наслідками розгляду заяв виборців.

У день голосування в уточненому списку виборців на закордонній виборчій дільниці можуть лише виправлятися неточності та технічні описки, а саме: неправильне написання прізвища, власного імені (усіх власних імен), по батькові (за наявності), дати народження, номера будинку, квартири місця проживання – в разі, якщо, незважаючи на такі технічні описки, є зрозумілим, що до списку виборців включено саме того виборця, який прибув на виборчу дільницю для голосування (частина дев’ята статті 361 Закону).

У зв’язку з тим, що Законом не передбачено можливості включення дільничною виборчою комісією виборців до уточненого списку виборців на закордонній виборчій дільниці, в тому числі в день голосування, важливо інформувати громадян України, які проживають чи перебувають за її межами, про можливість ознайомлення з попереднім списком виборців на закордонній виборчій дільниці та порядок і строки подання заяви до дільничної виборчої комісії щодо його уточнення.

Так, попередній список виборців на закордонній виборчій дільниці передається відповідній дільничній виборчій комісії не пізніш як за шістнадцять днів до дня голосування. Наступного дня після отримання попереднього списку виборців дільнична виборча комісія надає його для загального ознайомлення.

Зокрема, з метою ознайомлення виборця зі змістом списку виборців йому надсилається (доставляється в інший спосіб) іменне запрошення, яким виборець повідомляється про включення його до попереднього списку виборців, адресу дільничної виборчої комісії, її номер телефону і розпорядок роботи, а також про час і місце голосування.

Кожен громадянин має право ознайомитися із списком виборців у приміщенні дільничної виборчої комісії та перевірити правильність внесення до нього відомостей. У разі виявлення виборцем неправильностей у попередньому списку виборців на закордонній виборчій дільниці (у тому числі щодо невключення, неправильного включення або виключення із списку виборців його або інших осіб) він особисто може подати дільничній виборчій комісії відповідну заяву, до якої додаються необхідні документи (копії документів). Така заява може бути подана не пізніш як за п’ять днів (за київським часом) до дня виборів Президента України.

Заява виборця про уточнення списку виборців невідкладно передається через відповідну закордонну дипломатичну установу України органу ведення Реєстру у Міністерстві закордонних справ України. Також копія такої заяви передається за допомогою технічних засобів зв’язку.

Окремо слід зазначити, що згідно зі статтями 19, 20 Закону України «Про Державний реєстр виборців» виборці мають право за власною ініціативою звернутися до відповідного органу ведення Реєстру щодо свого включення до Реєстру чи зміни своїх персональних даних у Реєстрі.

У разі якщо особа, яка проживає чи перебуває за межами України, набула права голосу або має право голосу, однак виявила, що не включена до Реєстру, вона може звернутися щодо свого включення до Реєстру до закордонної дипломатичної установи України за місцем свого проживання чи перебування із заявою за формою, встановленою Центральною виборчою комісією. До заяви додається копія пред’явленого документа, що посвідчує особу і підтверджує громадянство виборця, – паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний паспорт, службовий паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа недавно набула громадянства України). Керівник закордонної дипломатичної установи України невідкладно передає заяву органу ведення Реєстру в Міністерстві закордонних справ України.

Виборець, який проживає чи перебуває за межами України, в разі зміни його персональних даних, зокрема виборчої адреси, може особисто звернутися до відповідної закордонної дипломатичної установи України із заявою про внесення змін до його персональних даних у Реєстрі. До заяви додаються документи (копії документів), що підтверджують ці зміни. У разі якщо до заяви додаються копії документів, їх оригінали пред’являються закордонній дипломатичній установі України. При цьому закордонна дипломатична установа України невідкладно передає заяву разом з документами (їх копіями), що додаються до неї, органу ведення Реєстру в Міністерстві закордонних справ України.

Стосовно змісту своїх персональних даних у Реєстрі виборець, який проживає або перебуває за межами України, може особисто подати запит до закордонної дипломатичної установи України за місцем проживання чи перебування, пред’явивши при цьому паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний паспорт, службовий паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа недавно набула громадянства України). Закордонна дипломатична установа України невідкладно передає запит органу ведення Реєстру в Міністерстві закордонних справ України (частина друга статті 21 Закону України «Про Державний реєстр виборців»).

Міністерство закордонних справ України та закордонні дипломатичні установи України, при яких утворені закордонні виборчі дільниці, забезпечують оприлюднення на своїх офіційних веб-сайтах відомостей про час і місце голосування, про місцезнаходження відповідних виборчих дільниць, про порядок та строки звернення до дільничних виборчих комісій, зокрема з питань включення виборця до списку виборців на закордонній виборчій дільниці (частина п’ята статті 13 Закону).

Також варто звернути увагу громадян України, що відповідно до частини другої статті 2 Закону може бути підставою для отримання виборчого бюлетеня і використаний на закордонній виборчій дільниці лише один з таких документів, що підтверджують громадянство України: паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний паспорт, службовий паспорт.

Шановні громадяни України, які перебувають у В’єтнамі та Камбоджі

25 травня 2014 року відбудуться позачергові вибори Президента України

При Посольстві України у В’єтнамі діє постійна виборча дільниця №900012

Адреса: Приміщення Посольства України у Соціалістичній Республіці В’єтнам,

Соціалістична Республіка В’єтнам, м.Ханой, р-н Бадинь, вул.Ле Хонг Фонг, буд.6

Участь у голосуванні на підставі дійсного закордонного паспорта можуть взяти громадяни України, які будуть включені до Списку виборців на закордонній виборчій дільниці (Список), що утворена при Посольстві України в СРВ м.Ханой.

Для внесення персональних даних до Списку необхідно здійснити:

Варіант 1. Постановка на консульський облік з одночасним внесенням даних до Списку. Громадяни України, які перебуватимуть на консульському обліку до 18.04.2014 р. одночасно будуть внесені до Списку. Для постановки на консульський облік необхідно подати заяву, копію паспорта, 1 фотокартку, копію візи/дозволу на тривале перебування в СРВ.

За постановку на тимчасовий консульський облік консульський збір не стягується.

Варіант 2. Внесення персональних даних до списку виборців незалежно від перебування на консульському обліку можна до 16 травня 2014 р. особисто подати заяву про включення до Державного реєстру виборців або зміну виборчої адреси (якщо виборець включений до Реєстру в іншому місці).

Відповідно до статті 19 Закону України «Про Державний реєстр виборців», особа, яка набула права голосу і проживає чи на час набуття права голосу перебуває за межами України, може звернутися щодо свого включення до Реєстру до закордонної дипломатичної установи України за місцем свого проживання чи перебування із заявою за формою, встановленою розпорядником Реєстру, із зазначенням відомостей про себе, наведених у статті 6 та пункті 1 частини першої статті 7 цього Закону.

До Заява щодо включення до Державного реєстру виборців додається: копія документа, що посвідчує особу і підтверджує громадянство України виборця (паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний паспорт, службовий паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа недавно набула громадянства України).

Керівник закордонної дипломатичної установи України невідкладно передає заяву органу ведення Реєстру в Міністерстві закордонних справ України.

Внесення персональних даних до Списку виборців у день проведення виборів неможливе.

Отримати додаткову інформацію ви можете зателефонувавши за номером телефону: 

+844 37344501 (щоденно з 9:30 до 12:00 та 14:30 до 16:30) або, надіславши свій запит електронною поштою на адресу Посольства: emb_vn@mfa.gov.ua із поміткою «Вибори Президента України»

 

З повагою,

Посольство України у В’єтнамі 

Державний реєстр виборців (нормативно-правові акти)

Закон України «Про Державний реєстр виборців» № 698-V від 22.02.2007 (із змінами)

Постанова ЦВК від 15.10.2010 №415 «Про форми заяв осіб щодо включення до Державного реєстру виборців та повідомлення про включення виборця до Державного реєстру виборців»

Постанова ЦВК від 13.01.2011 №6 «Про форми подань з відомостями про виборців (осіб), на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців» (із змінами, внесеними постановою ЦВК від 6 грудня 2012 р. № 2000)

Постанова ЦВК від 19.05.2011 №69 «Про Роз’яснення щодо використання інформації з Державного реєстру виборців при забезпеченні доступу до публічної інформації відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації»

Постанова ЦВК від 13.09.2012 № 893 «Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси» (із змінами, внесеними постановою ЦВК від 22  вересня 2012  р. № 1046)

До уваги громадян України, які постійно або тимчасово проживають за кордоном

Виборчий процес за кордоном (нормативно-правові акти)

Закордонні виборчі дільниці, утворені на постійній основі

Корисні посилання

Центральна виборча комісія України адреса веб-сайту: http://cvk.gov.ua/

Державний реєстр виборців адреса веб-сайту: http://www.drv.gov.ua

До уваги громадян України, які постійно або тимчасово проживають у Соціалістичній Республіці В’єтнам

Повідомляємо, що Центральна виборча комісія України (ЦВК) своєю постановою від 12 квітня 2012 року № 67 «Про утворення закордонних виборчих дільниць на постійній основі» утворила 114 закордонних виборчих дільниць.

На території Посольства України утворена

Закордонна виборча дільниця № 900012,

до меж якої включена вся територія В’єтнаму.

Адреса дільниці:

м.Ханой, вул.Ле Хонг Фонг, 6.

Із текстом постанови можна ознайомитися на веб-сайті ЦВК України

за адресою: http://www.cvk.gov.ua/pls/acts/ShowCard?id=27896&what=0

Режим роботи дільничної виборчої комісії ЗВД 900012

Дільнична виборча комісія ЗВД 900012 працює за таким режимом:

пн. 09:30 до 12:00 та з 14:30 до 17:30

вт. 09:30 до 12:00 та з 14:30 до 17:30

ср. 09:30 до 12:00 та з 14:30 до 17:30

чт. 09:30 до 12:00 та з 14:30 до 17:30

пт. 09:30 до 12:00 та з 14:30 до 17:30

Телефон для довідок 37344501 Факс 37344502

Електронна пошта emb_vn@mfa.gov.ua. Листи необхідно направляти із поміткою «ВИБОРИ»

Aдреса розташування ЗВД 900012

м.Ханой, вул.Ле Хонг Фонг, 6, будівля Посольства України у В'єтнамі

6 Le Hong Phong, Hanoi, Embassy of Ukraine in Vietnam

Порядок акредитації представників ЗМІ при Центральній виборчій комісії України на період підготовки і проведення виборів народних депутатів України

Для постійної акредитації (на період організації та проведення виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року) з виготовленням відповідних індивідуальних карток акредитації необхідно надіслати лист-заявку на бланку засобу масової інформації на ім’я Голови Центральної виборчої комісії України В.М.Шаповалана адресу: 01196, м. Київ, площа Лесі Українки, 1 з проханням акредитувати відповідних працівників (має бути вказана назва ЗМІ, прізвище, ім'я, по-батькові і посада представника ЗМІ, підпис керівника ЗМІ та печатка установи).

У листі бажано надати контактні телефони установи, а також адресу електронної пошти для розсилки анонсів та повідомлень прес-служби ЦВК.

Для прискорення процесу виготовлення картокскан-копію листа можна надсилати на електронну пошту відділу взаємодії із ЗМІ Секретаріату Комісії:

hivrenko@cvk.gov.ua
TereshukOV@cvk.gov.ua
press@cvk.gov.ua
або на факс 286-83-80.

Акредитацію здійснюють працівники відділу взаємодії із ЗМІ Секретаріату Комісії.

Телефонидля довідок: 256-82-80, 256-81-72. Контактні особи – Олена Терещук та Костянтин Хівренко.

Акредитаціїна заходи в Центральній виборчій комісії підлягають усі без винятку представники вітчизняних і закордонних засобів масової інформації, в тому числі й технічний персонал телерадіокомпаній.

Вхіджурналістів до Центральної виборчої комісії відповідно до карток акредитації й за наявності документа, що засвідчує особу.

Ситуативна акредитація (на окрему подію) можлива телефоном за вищезазначеними номерами.

Увага керівництва телекомпаній!

Для безперешкодного внесення до прес-центру ЦВК апаратури та обладнання, необхідних для організації прямого ефіру та іншого, прохання заздалегідь подати заявку з переліком відповідної техніки.

Крім того, для розташування ПТС та іншої автомобільної техніки телеканалів на території двору Київської облдержадміністрації також необхідно подати відповідну заявку з її переліком до 22 жовтня 2012 року.

Прес-служба
Центральної виборчої комісії

02.08.2012 р.

Кожен виборець має право

1) подавати свої персональні дані до відповідного органу ведення Реєстру;

2) отримувати інформацію про своє включення (невключення) чи включення (невключення) інших осіб до Реєстру;

3) отримувати інформацію про використання своїх персональних даних для цілей, не передбачених цим Законом, зокрема про те, кому і з яких підстав надавалася інформація про нього;

4) одержувати на безоплатній основі у будь-який час від відповідного органу ведення Реєстру в доступній формі вичерпну інформацію про свої персональні дані, внесені до Реєстру, в установленому цим Законом порядку;

5) звертатися в порядку, встановленому цим Законом, до відповідного органу ведення Реєстру з мотивованою заявою щодо неправомірного включення (невключення) до Реєстру себе чи інших осіб, запису про себе чи про інших осіб, виправлення недостовірних відомостей Реєстру щодо себе або інших осіб;

6) оскаржувати в установленому законом порядку рішення/ дії чи бездіяльність органів Реєстру;

7) захищати будь-якими не забороненими законом засобами свої права та законні інтереси у разі їх порушення під час ведення Реєстру.

Виборець подає органу ведення Реєстру достовірну інформацію щодо своїх персональних даних, які вносяться до Реєстру.

У разі виникнення можливості внесення до Реєстру двох і більше записів про одного виборця (кратне включення виборця до Реєстру) виборець сприяє органам Реєстру в усуненні такого включення.

До уваги виборців, які проживають у В'єтнамі

 Щодо виборів народних депутатів України до Верховної Ради України призначених на 26 жовтня 2014 року.

Шановні громадяни України

 Президент України П.О.Порошенко Указом № 690/2014 від 27 серпня 2014 року достроково припинив повноваження Верховної Ради України сьомого скликання (текст указу розміщено на веб-сторінці Президента України за адресою: http://www.president.gov.ua/documents/18026.html).

У цьому зв’язку, позачергові вибори народних депутатів України до Верховної Ради України призначені на 26 жовтня 2014 року.

 Організація підготовки та проведення виборів народних депутатів України регламентується положеннями Закону України «Про вибори народних депутатів України» від 17.11.2011 №4061-VІ (із змінами) (далі – Закон). Текст Закону розміщено на веб-сторінці Верховної Ради України за адресою: http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/4061-17.

 З інформацією щодо порядку організації та проведення виборів для громадян України, які проживають на території В’єтнаму та Камбоджі можна ознайомитись за адресою http://mfa.gov.ua/ua/consular-affairs/golsua.

 


Консульський відділ Посольства України в Соціалістичній Республіці В’єтнам
Керівник: Михайлюк Денис Юрійович
Перший секретар з консульських питань
Адреса:

6, Le Нong Phong, Hanoi, Vietnam

Телефон: (+844) 37 34 44 92, (+844) 37 34 45 01
Факс: (+844) 37 34 45 02
Ел. пошта: emb_vn@mfa.gov.ua (у екстрених випадках (техногенних катастроф, природних катаклізмів, терактів, масових заворушень, поранення/загибелі громадян України, інших випадків, що загрожують життю громадян України) надсилати також і на denys.research@gmail.com)
Графік роботи:

Прийом документів (візові, легалізація, нотаріат, витребування):

Пн, Ср, Пт.: 9:00 – 12:00. Видача документів: 14:00 – 16:00.

 Прийом/видача документів (для громадян України з будь-яких питань):

Вт. Чт. 9:00 – 12:00

 Обідня перерва: 12:00 – 14:00

 Вихідні дні: субота, неділя, державні свята України(державні свята В’єтнаму)

Межі консульського округу:

територія В’єтнаму – всі питання; територія Камбоджі – всі питання; Республіка Філіппіни, Союз М'янма, Лаоська Народно- Демократична Республіка - оформлення віз.

Примітки:

У Посольстві України у В’єтнамі консульський прийом здійснюється упродовж зазначених робочих днів, крім вихідних та святкових днів.

 Прийом відвідувачів з консульських питань передбачає можливість упродовж прийомних годин подання та видачу документів відповідно, а також надання консультацій з консульсько-правових питань без попереднього запису.

 

У неприйомний час консульська допомога надається у разі техногенних катастроф, природних катаклізмів, терактів, масових заворушень, поранення/загибелі громадян України, інших випадків, що загрожують життю громадян України.

З 1 червня 2016 року в Посольстві започатковано оформлення українських віз засобами інформаційно-телекомунікаційної системи «Віза», що уможливлює іноземцям та особам без громадянства реєстрацію візового клопотання он-лайн та призначення дати подачі документів в установі безпосередньо через сайт http://visa.mfa.gov.ua .

Зазначене нововведення спрямоване на створення прозорих та доступних умов оформлення віз, спрощення візових процедур загалом.

При цьому наголошуємо, що фото заявників, що завантажується до ІТС «Віза» має бути якісним, за зразком «фото на паспорт»