Посольство України в Соціалістичній Республіці В’єтнам

, Київ 16:39

5 серпня 2016 року відбулися зустрічі Посла України у В’єтнамі та Королівстві Камбоджа О. Шовкопляса з Держсекретарем Міністерства торгівлі Камбоджі, пані Текрет Камранг, а також з керівництвом Міністерства закордонних справ Камбоджі.

09 серпня 2016, 12:10

В ході зустрічей було обговорено широке коло питань двостороннього співробітництва та взаємодії України з Королівства Камбоджі на міжнародній арені.  

Зокрема, було приділено увагу розвитку торговельно-економічного співробітництва між двома країнами. Наголошено на зацікавленості українських компаній у встановленні партнерських відносин з камбоджійськими підприємствами та виробниками і розширенні ринків збуту української продукції в Камбоджі. Сторони погодились, що взаємний інтерес становлять такі сфери як харчова промисловість, проектування, будівництво та обладнання громадських, енергетичних, промислових і транспортних об’єктів, постачання до Камбоджі української сільськогосподарської та будівельної техніки, вантажівок, верстатів тощо.

В рамках зустрічей було наголошено на необхідності подальшого зміцнення нормативно-правової бази двосторонніх відносин.

Сторони також відзначили плідне співробітництво двох країн в рамках міжнародних організацій та важливість подальшої координації дій та взаємопідтримки в пріоритетних  питаннях міжнародної політики та безпеки. 

Останні новини

16 січня 2018 року Міністерство молоді та спорту України та Міністерство культури, спорту і туризму Республіки В'єтнам підписали Угоду про співробітництво в сфері фізичної культури та спорту | 18 січня, 09:11

16 січня 2018 року Міністерство молоді та спорту України та Міністерство культури, спорту і туризму Республіки В'єтнам підписали  Угоду про співробітництво в сфері фізичної культури та спорту

Візит делегації міністерства інфраструктури України на чолі з заступником міністра інфраструктури В.М.Довганьом. | 26 грудня 2017, 09:20

За сприянням ПУ в СРВ, з 18 по 22 грудня у В’єтнамі перебувала делегація міністерства інфраструктури України на чолі з Заступником міністра інфраструктури В.М.Довганьом.

Тернопільська область та провінція В’єтнаму Донг Най поглиблюють співпрацю | 26 грудня 2017, 09:15

З 12 по 16 грудня 2017 р., за сприянням ПУ в СРВ, делегація Тернопільської обласної держадмінстрації на чолі з Головою Тернопільської ОДА С.С.Барною перебувала з візитом в провінції Донг Най, Соціалістична Республіка В’єтнам.

14 засідання українсько-в’єтнамської міжурядової комісії | 13 жовтня 2017, 06:37

9-10 жовтня 2017 року в м. Київ пройшло 14-те засідання українсько-в’єтнамської Міжурядової комісії з питань торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва.