Посольство України в Соціалістичній Республіці В’єтнам

, Київ 02:13

5 серпня 2016 року відбулися зустрічі Посла України у В’єтнамі та Королівстві Камбоджа О. Шовкопляса з Держсекретарем Міністерства торгівлі Камбоджі, пані Текрет Камранг, а також з керівництвом Міністерства закордонних справ Камбоджі.

09 серпня 2016, 12:10

В ході зустрічей було обговорено широке коло питань двостороннього співробітництва та взаємодії України з Королівства Камбоджі на міжнародній арені.  

Зокрема, було приділено увагу розвитку торговельно-економічного співробітництва між двома країнами. Наголошено на зацікавленості українських компаній у встановленні партнерських відносин з камбоджійськими підприємствами та виробниками і розширенні ринків збуту української продукції в Камбоджі. Сторони погодились, що взаємний інтерес становлять такі сфери як харчова промисловість, проектування, будівництво та обладнання громадських, енергетичних, промислових і транспортних об’єктів, постачання до Камбоджі української сільськогосподарської та будівельної техніки, вантажівок, верстатів тощо.

В рамках зустрічей було наголошено на необхідності подальшого зміцнення нормативно-правової бази двосторонніх відносин.

Сторони також відзначили плідне співробітництво двох країн в рамках міжнародних організацій та важливість подальшої координації дій та взаємопідтримки в пріоритетних  питаннях міжнародної політики та безпеки.