Посольство України в Соціалістичній Республіці В’єтнам

, Київ 17:44

Дорогі В’єтнамські друзі, дозвольте щиро привітати вас з 71-ю річницею незалежності вашої Батьківщини – В’єтнаму.

02 вересня 2016, 08:27

В’єтнамський народ завжди прагнув свободи і незалежності, яка була оголошена Президентом Хошиміном 2 вересня 1945 року. З того знаменного дня протягом майже трьох дисятиліть народ В’єтнаму боровся за свою вільну і незалежну країну, не жаліючи для цього нічого, навіть найціннішого, що є у людини – життя.

Перемагає завжди той, на чиєму боці правда і справедливість, хто захищає свою землю, а не загарбує чужі території. Саме тому народ В’єтнаму переміг в усіх тяжких визвольних війнах і заслужив визнання і повагу інших націй.

Україна завжди, і особливо у важкі часи, була з народом В’єтнаму. Так було, є і буде у майбутньому.

Хай живе і процвітає В’єтнам ! Хай завжди на його території буде мир і щастя! Хай живе і розвивається дружба і співпраця між народами В’єтнаму та України.

Зі святом вас, дорогі в’єтнамці !

 

Зі щирою повагою і любов’ю,

Посол України в Соціалістичній Республіці В’єтнам.

Олексій Шовкопляс

Останні новини

16 січня 2018 року Міністерство молоді та спорту України та Міністерство культури, спорту і туризму Республіки В'єтнам підписали Угоду про співробітництво в сфері фізичної культури та спорту | 18 січня, 09:11

16 січня 2018 року Міністерство молоді та спорту України та Міністерство культури, спорту і туризму Республіки В'єтнам підписали  Угоду про співробітництво в сфері фізичної культури та спорту

Візит делегації міністерства інфраструктури України на чолі з заступником міністра інфраструктури В.М.Довганьом. | 26 грудня 2017, 09:20

За сприянням ПУ в СРВ, з 18 по 22 грудня у В’єтнамі перебувала делегація міністерства інфраструктури України на чолі з Заступником міністра інфраструктури В.М.Довганьом.

Тернопільська область та провінція В’єтнаму Донг Най поглиблюють співпрацю | 26 грудня 2017, 09:15

З 12 по 16 грудня 2017 р., за сприянням ПУ в СРВ, делегація Тернопільської обласної держадмінстрації на чолі з Головою Тернопільської ОДА С.С.Барною перебувала з візитом в провінції Донг Най, Соціалістична Республіка В’єтнам.

14 засідання українсько-в’єтнамської міжурядової комісії | 13 жовтня 2017, 06:37

9-10 жовтня 2017 року в м. Київ пройшло 14-те засідання українсько-в’єтнамської Міжурядової комісії з питань торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва.