Посольство України в Соціалістичній Республіці В’єтнам

, Київ 16:40

Посол України у В’єтнамі О.Шовкопляс відвідав провінцію Донг Най

15 січня 2017, 06:31

Посол України у В’єтнамі О.Шовкопляс відвідав провінцію Донг Най

9 січня 2017 року Посол України у В’єтнамі Олексій Шовкопляс перебував  у провінції Донг Най, де провів зустрічі з керівництвом регіону паном Дінь Куок Тхай - заступником Секретаря Комітету КП провінції, Головою народного комітету провінції Донг Най і паном Чан Ван Вінь – постійним членом Комітету КП провінції, Віце-головою Народного комітету провінції Донг Най.

В ході зустрічей були обговорені питання двостороннього співробітництва у сфері розвитку торговельно-економічної співпраці на рівні регіонів двох країн та взаємодії підприємств України і провінції Донг Най, зокрема  зацікавленості українських компаній у встановленні партнерських відносин з місцевими підприємствами і виробниками, створенні можливостей для розширення доступу українських товарів на ринок провінції Донг Най, розбудови промислової та транспортної інфраструктури, постачання сільськогосподарської продукції, експорту та імпорту обладнання тощо. Сторонами було наголошено на важливості вивчення і започаткування нових форм співпраці в 2017 році. 

Останні новини

16 січня 2018 року Міністерство молоді та спорту України та Міністерство культури, спорту і туризму Республіки В'єтнам підписали Угоду про співробітництво в сфері фізичної культури та спорту | 18 січня, 09:11

16 січня 2018 року Міністерство молоді та спорту України та Міністерство культури, спорту і туризму Республіки В'єтнам підписали  Угоду про співробітництво в сфері фізичної культури та спорту

Візит делегації міністерства інфраструктури України на чолі з заступником міністра інфраструктури В.М.Довганьом. | 26 грудня 2017, 09:20

За сприянням ПУ в СРВ, з 18 по 22 грудня у В’єтнамі перебувала делегація міністерства інфраструктури України на чолі з Заступником міністра інфраструктури В.М.Довганьом.

Тернопільська область та провінція В’єтнаму Донг Най поглиблюють співпрацю | 26 грудня 2017, 09:15

З 12 по 16 грудня 2017 р., за сприянням ПУ в СРВ, делегація Тернопільської обласної держадмінстрації на чолі з Головою Тернопільської ОДА С.С.Барною перебувала з візитом в провінції Донг Най, Соціалістична Республіка В’єтнам.

14 засідання українсько-в’єтнамської міжурядової комісії | 13 жовтня 2017, 06:37

9-10 жовтня 2017 року в м. Київ пройшло 14-те засідання українсько-в’єтнамської Міжурядової комісії з питань торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва.