Посольство України в Соціалістичній Республіці В’єтнам

, Київ 03:25

28 березня 2017 року Посол України у В’єтнамі Олексій Шовкопляс зустрівся з Директором Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ В’єтнаму Нгуєн Мінь Ву

07 квітня, 05:30

 

28 березня 2017 року Посол України у В’єтнамі Олексій Шовкопляс зустрівся з Директором Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ В’єтнаму Нгуєн Мінь Ву.
Зустріч мала на меті обговорення шляхів прискорення лібералізації візового режиму для громадян України, що відвідують СРВ з туристичною метою та у справах бізнесу.
Посол України повідомив в’єтнамській стороні про спрощення візових процедур для громадян В’єтнаму, що наберуть чинності 16 квітня 2017 року, відзначив провідну роль МЗС СРВ у підтриманні міжлюдських стосунків між громадянами України та В’єтнаму, зміцнення дружби двох народів, що була загартована під час війни В’єтнаму за свою незалежність.
В ході зустрічі були обговорені можливі кроки по заохоченню туристів з України до відвідування В’єтнаму, а саме можливість запровадження електронних віз для українських громадян.
Посол в чергове поінформував в’єтнамську сторону про зацікавленість української сторони у включенні України до переліку країн, громадяни яких можуть відвідувати В’єтнам без віз.

Останні новини

14 засідання українсько-в’єтнамської міжурядової комісії | 13 жовтня, 06:37

9-10 жовтня 2017 року в м. Київ пройшло 14-те засідання українсько-в’єтнамської Міжурядової комісії з питань торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва.

Україна та В’єтнам зацікавлені у розвитку всебічного двостороннього співробітництва | 11 вересня, 13:24

Україна та В’єтнам зацікавлені у розвитку всебічного двостороннього співробітництва