Посольство України в Соціалістичній Республіці В’єтнам

, Київ 18:44

28 березня 2017 року Посол України у В’єтнамі Олексій Шовкопляс зустрівся з Директором Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ В’єтнаму Нгуєн Мінь Ву

07 квітня, 05:30

 

28 березня 2017 року Посол України у В’єтнамі Олексій Шовкопляс зустрівся з Директором Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ В’єтнаму Нгуєн Мінь Ву.
Зустріч мала на меті обговорення шляхів прискорення лібералізації візового режиму для громадян України, що відвідують СРВ з туристичною метою та у справах бізнесу.
Посол України повідомив в’єтнамській стороні про спрощення візових процедур для громадян В’єтнаму, що наберуть чинності 16 квітня 2017 року, відзначив провідну роль МЗС СРВ у підтриманні міжлюдських стосунків між громадянами України та В’єтнаму, зміцнення дружби двох народів, що була загартована під час війни В’єтнаму за свою незалежність.
В ході зустрічі були обговорені можливі кроки по заохоченню туристів з України до відвідування В’єтнаму, а саме можливість запровадження електронних віз для українських громадян.
Посол в чергове поінформував в’єтнамську сторону про зацікавленість української сторони у включенні України до переліку країн, громадяни яких можуть відвідувати В’єтнам без віз.

Останні новини

Президент України провів зустріч з Прем’єр-міністром В’єтнаму | 20 січня, 14:04

У рамках участі у 47- му засіданні Всесвітнього економічного форуму в Давосі Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Прем'єр - міністром В'єтнаму Нгуєн Суан Фуком

Посол України у В’єтнамі О.Шовкопляс відвідав провінцію Донг Най | 15 січня, 06:31

Посол України у В’єтнамі О.Шовкопляс відвідав провінцію Донг Най