Посольство України в Соціалістичній Республіці В’єтнам

, Київ 15:14

14 засідання українсько-в’єтнамської міжурядової комісії

13 жовтня 2017, 06:37

9-10 жовтня 2017 року в м. Київ пройшло 14-те засідання українсько-в’єтнамської Міжурядової комісії з питань торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва.

9-10 жовтня 2017 року в м. Київ пройшло 14-те засідання українсько-в’єтнамської Міжурядової комісії з питань торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва.

Зустріч проходила під головуванням першого заступника міністра економічного розвитку і торгівлі України М.Нефьодова і заступника міністра промисловості і торгівлі В'єтнаму, голови в'єтнамської частини Комісії Хоанг Куок Вионга.

Сторони обговорили шляхи і механізми зростання двосторонньої співпраці в різних областях.

Було домовлено сприяти активному використанню міждержавних механізмів співробітництва та встановленню прямих бізнес-контактів між представниками ділових кіл двох країн.

Сторони наголосили на необхідності активізувати обмін делегаціями та інформацією, спонукати підприємства двох країн для розширення експортних пропозицій та участі у інвестиційних проектах.

11 жовтня у ТПП України пройшов  українсько-в’єтнамський бізнес форум, що об’єднав представників 60 в’єтнамських та 150 українських компаній.

Останні новини

16 січня 2018 року Міністерство молоді та спорту України та Міністерство культури, спорту і туризму Республіки В'єтнам підписали Угоду про співробітництво в сфері фізичної культури та спорту | 18 січня, 09:11

16 січня 2018 року Міністерство молоді та спорту України та Міністерство культури, спорту і туризму Республіки В'єтнам підписали  Угоду про співробітництво в сфері фізичної культури та спорту

Візит делегації міністерства інфраструктури України на чолі з заступником міністра інфраструктури В.М.Довганьом. | 26 грудня 2017, 09:20

За сприянням ПУ в СРВ, з 18 по 22 грудня у В’єтнамі перебувала делегація міністерства інфраструктури України на чолі з Заступником міністра інфраструктури В.М.Довганьом.