Посольство України в Соціалістичній Республіці В’єтнам

, Київ 15:15

Візит делегації міністерства інфраструктури України на чолі з заступником міністра інфраструктури В.М.Довганьом.

26 грудня 2017, 09:20

За сприянням ПУ в СРВ, з 18 по 22 грудня у В’єтнамі перебувала делегація міністерства інфраструктури України на чолі з Заступником міністра інфраструктури В.М.Довганьом.

За сприянням ПУ в СРВ, з 18 по 22 грудня у В’єтнамі перебувала делегація міністерства інфраструктури України на чолі з Заступником міністра інфраструктури В.М.Довганьом.

В ході візиту відбулися зустрічі з керівництвом міністерства промисловості та торгівлі СРВ, представниками компаній «VIETRANS», «VOSA»  та українсько-в’єтнамського СП «Lotus».

Делегація також відвідала м.Хошимін, де пройшли зустрічі з представниками місцевої бізне-спільноти та відвідала морський порт «Лотос», що знаходиться в управління СП «Lotus».

В ході переговоірв з в'єтнамськими підприємцями була досягнута домовленість щодо вирішення питання відновлення контролю над українською часткою в СП «Lotus».

Останні новини

16 січня 2018 року Міністерство молоді та спорту України та Міністерство культури, спорту і туризму Республіки В'єтнам підписали Угоду про співробітництво в сфері фізичної культури та спорту | 18 січня, 09:11

16 січня 2018 року Міністерство молоді та спорту України та Міністерство культури, спорту і туризму Республіки В'єтнам підписали  Угоду про співробітництво в сфері фізичної культури та спорту

Тернопільська область та провінція В’єтнаму Донг Най поглиблюють співпрацю | 26 грудня 2017, 09:15

З 12 по 16 грудня 2017 р., за сприянням ПУ в СРВ, делегація Тернопільської обласної держадмінстрації на чолі з Головою Тернопільської ОДА С.С.Барною перебувала з візитом в провінції Донг Най, Соціалістична Республіка В’єтнам.