Посольство України в Соціалістичній Республіці В’єтнам

, Київ 15:15

16 січня 2018 року Міністерство молоді та спорту України та Міністерство культури, спорту і туризму Республіки В'єтнам підписали Угоду про співробітництво в сфері фізичної культури та спорту

18 січня, 09:11

16 січня 2018 року Міністерство молоді та спорту України та Міністерство культури, спорту і туризму Республіки В'єтнам підписали  Угоду про співробітництво в сфері фізичної культури та спорту

16 січня 2018 року Міністерство молоді та спорту України та Міністерство культури, спорту і туризму Республіки В'єтнам підписали  Угоду про співробітництво в сфері фізичної культури та спорту.

З української сторони Угоду підписав Міністр молоді та спорту України І.О.Жданов, з в’єтнамської  – Посол Соціалістичної Республіки В'єтнам в Україні Нгуєн Ань Туан.

Метою підписання Угоди є забезпечення необхідних правових умов для розвитку двосторонніх українсько-в'єтнамських відносин у сфері фізичної культури і спорту. Документ передбачає розширення співробітництва державних органів, громадських організацій фізкультурно-спортивної спрямованості, федерацій з видів спорту обох країн.

Останні новини

Візит делегації міністерства інфраструктури України на чолі з заступником міністра інфраструктури В.М.Довганьом. | 26 грудня 2017, 09:20

За сприянням ПУ в СРВ, з 18 по 22 грудня у В’єтнамі перебувала делегація міністерства інфраструктури України на чолі з Заступником міністра інфраструктури В.М.Довганьом.

Тернопільська область та провінція В’єтнаму Донг Най поглиблюють співпрацю | 26 грудня 2017, 09:15

З 12 по 16 грудня 2017 р., за сприянням ПУ в СРВ, делегація Тернопільської обласної держадмінстрації на чолі з Головою Тернопільської ОДА С.С.Барною перебувала з візитом в провінції Донг Най, Соціалістична Республіка В’єтнам.