Портал в режимі тестування та наповнення
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
 • Tiếng Việt
Голосування громадян України за кордоном
Опубліковано 16 жовтня 2012 року о 00:00

Право голосу та його реалізація під час виборів Президента України та Верховної Ради України

На території В’єтнаму на постійній основі діє закордонна виборча дільниця № 900012:

Соціалістична Республіка В’єтнам

Посольство України у Соціалістичній Республіці В’єтнам

(м. Ханой, р-н Бадинь, вул. Ле Хонг Фонг, 6)

телефон (+84-4) 37 34 45 01,

факс (+84-4) 37 34 45 02,

електронна пошта emb_vn@mfa.gov.ua  (позначка в темі «Вибори»)

Для включення до списку виборців на закордонній виборчій дільниці громадянин України за кордоном може: у будь який зручний для себе час (у тому числі й під час виборчого процесу):

 1. особисто подати до закордонної дипломатичної установи України заяву про включення до Державного реєстру виборців або зміну виборчої адреси (якщо його вже включено до Державного реєстру виборців).

Інформацію, включаючи форми заяв, розміщено на веб-сайті Посольства України у В’єтнамі у розділі „Консульські питання. Голосування громадян України за кордоном. До уваги громадян України, які постійно або тимчасово проживають за кордоном” за адресою: http://vietnam.mfa.gov.ua/ua/consular-affairs/voting-abroad.

Додаткову інформацію можна отримати за адресою Державного Реєстру виборців ЦВК Україниhttps://www.drv.gov.ua/portal/!cm_core.cm_index?option=ext_static_page&ppg_id=109&pmn_id=99 .

     2.   звернутися особисто або надіслати документи поштою до відповідної закордонної дипломатичної установи України для постановки на консульський облік.

 

Безпосередньо під час виборчого процесу можна буде особисто подати до дільничної виборчої комісії відповідної закордонної виборчої дільниці заяву щодо неправильностей у попередньому списку виборців не пізніш як за п’ять днів (за київським часом) до дня виборів

слід врахувати

Частиною дев’ятою статті 36-1 Закону України «Про вибори Президента України» (із змінами) визначено, що у день голосування до уточненого списку виборців на закордонній виборчій дільниці можуть вноситися виключно виправлення неточностей та технічних описок, і не передбачається внесення до нього нових виборців.

Участь у голосуванні на підставі дійсного закордонного паспорта можуть взяти громадяни України, які будуть включені до Списку виборців на закордонній виборчій дільниці, що утворена при Посольстві України в СРВ м.Ханой.

Для внесення персональних даних до Списку необхідно здійснити:

Варіант 1. Постановка на консульський облік з одночасним внесенням даних до Списку. Громадяни України, які перебуватимуть на консульському обліку до 18.04.2014 р. одночасно будуть внесені до Списку. Для постановки на консульський облік необхідно подати заяву, копію паспорта, 1 фотокартку, копію візи/дозволу на тривале перебування в СРВ.

За постановку на тимчасовий консульський облік консульський збір не стягується.

Варіант 2. Внесення персональних даних до списку виборців незалежно від перебування на консульському обліку можна  особисто подати заяву про включення до Державного реєстру виборців або зміну виборчої адреси (якщо виборець включений до Реєстру в іншому місці).

Відповідно до статті 19 Закону України «Про Державний реєстр виборців», особа, яка набула права голосу і проживає чи на час набуття права голосу перебуває за межами України, може звернутися щодо свого включення до Реєстру до закордонної дипломатичної установи України за місцем свого проживання чи перебування із заявою за формою, встановленою розпорядником Реєстру, із зазначенням відомостей про себе, наведених у статті 6 та пункті 1 частини першої статті 7 цього Закону.

До Заява щодо включення до Державного реєстру виборців додається: копія документа, що посвідчує особу і підтверджує громадянство України виборця (паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний паспорт, службовий паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа недавно набула громадянства України).

Керівник закордонної дипломатичної установи України невідкладно передає заяву органу ведення Реєстру в Міністерстві закордонних справ України.

Внесення персональних даних до Списку виборців у день проведення виборів неможливе.

Отримати додаткову інформацію ви можете зателефонувавши за номером телефону: 

+844 37344501 (щоденно з 9:30 до 12:00 та 14:30 до 16:30) або, надіславши свій запит електронною поштою на адресу Посольства: emb_vn@mfa.gov.ua із поміткою «Вибори Президента України»

 

З повагою,

Посольство України у В’єтнамі 

Державний реєстр виборців (нормативно-правові акти)

Закон України «Про Державний реєстр виборців» № 698-V від 22.02.2007 (із змінами)

Постанова ЦВК від 15.10.2010 №415 «Про форми заяв осіб щодо включення до Державного реєстру виборців та повідомлення про включення виборця до Державного реєстру виборців»

Постанова ЦВК від 13.01.2011 №6 «Про форми подань з відомостями про виборців (осіб), на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців» (із змінами, внесеними постановою ЦВК від 6 грудня 2012 р. № 2000)

Постанова ЦВК від 19.05.2011 №69 «Про Роз’яснення щодо використання інформації з Державного реєстру виборців при забезпеченні доступу до публічної інформації відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації»

Постанова ЦВК від 13.09.2012 № 893 «Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси» (із змінами, внесеними постановою ЦВК від 22  вересня 2012  р. № 1046)

До уваги громадян України, які постійно або тимчасово проживають за кордоном

Виборчий процес за кордоном (нормативно-правові акти)

Закордонні виборчі дільниці, утворені на постійній основі

Корисні посилання

Центральна виборча комісія України адреса веб-сайту: http://cvk.gov.ua/

Державний реєстр виборців адреса веб-сайту: http://www.drv.gov.ua

До уваги громадян України, які постійно або тимчасово проживають у Соціалістичній Республіці В’єтнам

Повідомляємо, що на території Посольства України утворена

Закордонна виборча дільниця № 900012,

до меж якої включена вся територія В’єтнаму.

Адреса дільниці:

м.Ханой, вул.Ле Хонг Фонг, 6.

 

Кожен виборець має право

1) подавати свої персональні дані до відповідного органу ведення Реєстру;

2) отримувати інформацію про своє включення (невключення) чи включення (невключення) інших осіб до Реєстру;

3) отримувати інформацію про використання своїх персональних даних для цілей, не передбачених цим Законом, зокрема про те, кому і з яких підстав надавалася інформація про нього;

4) одержувати на безоплатній основі у будь-який час від відповідного органу ведення Реєстру в доступній формі вичерпну інформацію про свої персональні дані, внесені до Реєстру, в установленому цим Законом порядку;

5) звертатися в порядку, встановленому цим Законом, до відповідного органу ведення Реєстру з мотивованою заявою щодо неправомірного включення (невключення) до Реєстру себе чи інших осіб, запису про себе чи про інших осіб, виправлення недостовірних відомостей Реєстру щодо себе або інших осіб;

6) оскаржувати в установленому законом порядку рішення/ дії чи бездіяльність органів Реєстру;

7) захищати будь-якими не забороненими законом засобами свої права та законні інтереси у разі їх порушення під час ведення Реєстру.

Виборець подає органу ведення Реєстру достовірну інформацію щодо своїх персональних даних, які вносяться до Реєстру.

У разі виникнення можливості внесення до Реєстру двох і більше записів про одного виборця (кратне включення виборця до Реєстру) виборець сприяє органам Реєстру в усуненні такого включення.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux