Посольство України в Соціалістичній Республіці В’єтнам

Київ 02:36

16 січня 2018 року Міністерство молоді та спорту України та Міністерство культури, спорту і туризму Республіки В'єтнам підписали Угоду про співробітництво в сфері фізичної культури та спорту

18 січня 2018, 09:11

16 січня 2018 року Міністерство молоді та спорту України та Міністерство культури, спорту і туризму Республіки В'єтнам підписали  Угоду про співробітництво в сфері фізичної культури та спорту

16 січня 2018 року Міністерство молоді та спорту України та Міністерство культури, спорту і туризму Республіки В'єтнам підписали  Угоду про співробітництво в сфері фізичної культури та спорту.

З української сторони Угоду підписав Міністр молоді та спорту України І.О.Жданов, з в’єтнамської  – Посол Соціалістичної Республіки В'єтнам в Україні Нгуєн Ань Туан.

Метою підписання Угоди є забезпечення необхідних правових умов для розвитку двосторонніх українсько-в'єтнамських відносин у сфері фізичної культури і спорту. Документ передбачає розширення співробітництва державних органів, громадських організацій фізкультурно-спортивної спрямованості, федерацій з видів спорту обох країн.