• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
 • Tiếng Việt
Видача паспорта громадянина України для виїзду за кордон у період дії воєнного стану або на період карантину
Опубліковано 27 січня 2023 року о 10:35

Постановою Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2022 р. № 1220 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо оформлення документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України» були внесені зміни
до постанови від 7 травня 2014 р. № 152 «Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України для виїзду за кордон».

Змінами передбачається можливість, у період дії воєнного стану, або на період карантину, пересилання паспорта громадянина України для виїзду за кордон (ПГУВК):

від територіального органу/територіального підрозділу ДМС України
до закордонної дипломатичної установи (ЗДУ);

від ЗДУ до територіального органу/територіального підрозділу ДМС;

від ЗДУ до ЗДУ.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2022 р. № 1220:

для організації видачі закордонною дипломатичною установою паспорта для виїзду за кордон, оформленого територіальним органом/територіальним підрозділом ДМС, територіальний орган/територіальний підрозділ ДМС надсилає МЗС паспорт для виїзду за кордон разом з копіями заяви, заяви-анкети та актом приймання-передачі (у двох примірниках), а МЗС забезпечує їх передачу закордонній дипломатичній установі, якою буде здійснюватися видача паспорта для виїзду за кордон. Після видачі паспорта для виїзду за кордон другий примірник акта приймання-передачі та копія заяви-анкети з датою видачі та підписом заявника про отримання паспорта для виїзду за кордон надсилається через МЗС до територіального органу/територіального підрозділу ДМС;

для організації видачі паспорта для виїзду за кордон іншою закордонною дипломатичною установою, ніж та, що здійснювала оформлення паспорта для виїзду за кордон, закордонна дипломатична установа надсилає відповідній закордонній дипломатичній установі паспорт для виїзду за кордон разом з копією звернення, заявою-анкетою та актом-приймання передачі (у двох примірниках). Після видачі паспорта для виїзду за кордон другий примірник акта приймання-передачі та копія заяви-анкети з датою видачі та підписом заявника про отримання паспорта для виїзду за кордон надсилається супровідним листом до закордонної дипломатичної установи, яка оформила паспорт для виїзду за кордон;

для організації видачі паспорта для виїзду за кордон, оформленого у закордонній дипломатичній установі, у територіальному органі/територіальному підрозділі ДМС, який буде здійснювати його видачу, закордонна дипломатична установа через МЗС надсилає відповідному територіальному органу/територіальному підрозділу ДМС паспорт для виїзду за кордон разом з копіями заяви, заяви-анкети та актом приймання-передачі (у двох примірниках). Після видачі паспорта для виїзду за кордон другий примірник акта приймання-передачі та копія заяви-анкети з датою видачі та підписом заявника про отримання паспорта для виїзду за кордон надсилається МЗС, яке забезпечує їх передачу до закордонної дипломатичної установи, яка здійснювала оформлення паспорта для виїзду за кордон.

Паспорт для виїзду за кордон може бути надісланий за рахунок коштів заявника міжнародним поштовим відправленням до іншої закордонної дипломатичної установи, територіального органу/територіального підрозділу ДМС.

У разі доставки паспорта дипломатичною поштою – терміни доставки до закордонної дипломатичної установи України становлять від трьох місяців.

0_ЗАЯВА на доставку паспорта поштою оформленого в_ДМС.docx

ПОСТАНОВА

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux