• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • English
  • Tiếng Việt
Режим в`їзду до Соціалістичної Республіки В'єтнам
Опубліковано 05 листопада 2021 року о 04:52

Для в’їзду у В’єтнам до громадян України, які документовані звичайними паспортами для поїздок за кордон («закордонний паспорт») застосовується візовий режим поїздок. Візи слід оформляти:

1. У дипломатичному представництві В’єтнаму за кордоном. Інформація про дипломатичні установи В’єтнаму за кордоном за поширенням https://bit.ly/3BA0nXS.

Контактні дані Посольства В’єтнаму в Україні за поширенням https://www.vietnam-immigration.org.vn/vietnam-embassies/view/ukraine.html.

2. Онлайн терміном до 90 днів. Оформлення електронних віз терміном дії до 90 днів як для разового (за тарифом 25 дол. США) так і багаторазового в’їзду (за тарифом 50 дол. США). Детальніше https://immigration.gov.vn/

Громадяни України, які документовані дипломатичним або службовим паспортом можуть подорожувати у В’єтнам без необхідності оформлення візи терміном до 90 днів.»

Імміграційний департамент Міністерства громадської безпеки В’єтнаму попередив про наявність великої кількості сторонніх вебсайтів, які пропонують послуги  оформлення електронних віз для в’їзду у В'єтнам і просить врахувати, що офіційний вебресурс для оформлення електронних віз знаходиться за посиланням https://immigration.gov.vn/

Компетентні органи В’єтнаму також нагадують, що поправки у закон про Імміграцію № 23/2023/QH15 від 24.06.2023 (набули чинності 15.08.2023) передбачають:

Оформлення електронних віз терміном дії до 90 днів як для разового (за тарифом 25 дол. США) так і багаторазового в’їзду (за тарифом 50 дол. США);

У разі, якщо під час оформлення електронної візи мета поїздки була зазначена як «туристична» у такому випадку для розгляду клопотання щодо продовження терміну перебування у В'єтнамі необхідно завчасно звернутися до туристичної агенції, яка має право надавати відповідні послуги. У контексті дозволеного строку перебування, кожен випадок продовження терміну перебування розглядається компетентними органами В’єтнаму окремо і має індивідуальний характер. В інших випадках зазначення мети в’їзду необхідно звертатися до організації, що запросила для продовження терміну перебування;

В’їзд у В’єтнам на підставі електронної візи можливий тільки у визначених 42 міжнародних пунктах перетину кордону, один з яких потрібно обрати на етапі оформлення електронної візи. Дозволяється зміна задекларованого міжнародного пункту перетину кордону до в’їзду у В’єтнам.

У разі в’їзду у В’єтнам на підставі електронної візи, під час перебування в країні, дозволяється зміна міграційного статусу (мети в’їзду) в залежності від наявних підстав (наявність дозволу на працевлаштування, укладений шлюб з громадянином В’єтнаму тощо).  


Міграційні органи В’єтнаму звертають увагу на обов'язкову реєстрацію тимчасового місця проживання всіх іноземців, у тому числі новоприбувших.

Просимо звернути увагу, що у разі оформлення громадянами України нового закордонного паспорта в Посольстві або посвідчення на повернення в Україну, обов’язково потрібно звернутися до імміграційного відділення за місцем проживання з клопотанням про перенесення відмітки про реєстрацію у новий паспорт або оформлення відмітки для виїзду з країни.

Шановні Громадяни для забезпечення ваших прав, безпеки перебування в країні та уникнення непередбачуваних ситуацій просимо дотримуватися правил перебування іноземців у країні та звертатися тільки до офіційних інформаційних джерел та органів в країні.

Пам’ятайте також про обов’язок відповідно до законодавства України мати дійсний медичний страховий поліс, який покриває відповідну іноземну країну.

У разі питань міграційного характеру, можете звертатися за телефоном гарячої лінії Імміграційної служби В’єтнаму 0243 826 4026 або [email protected]

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux